czwartek, 23 czerwca 2016

Zamówienia maj-czerwiec

Ostatnio czas mnie goni.. Miałam kilka zamówień i nadaj kolejne się realizują.. Dziś pokażę Wam zestawy z okresu maj-czerwiec..


Zestaw ten kolczyki i bransoletka zrobiony na Dzień Matki.. Minimalizm dla mamy , która nie lubi się stroić.. Szkoda , że zdjęcia sukienki nie mam, bo zestaw pasował idealnie ... :) 


Kolejny prezent - na bogato - dla siostry na urodziny.. 
Niestety została matką i twierdzi, że już jej nie wypada zakładać takie odważne kolczyki - mam nadzieję, że ją zobaczę gdzieś w tych kolczykach mimo wszystko :D 


Tym razem zestaw powędrował do Pani Ewy .. Kolczyki lekko skrócone na życzenie i do tego bransoletka.. Całość prezentuje się pięknie :) 


Uwielbiam duże zestawy i możliwość czarowania.. tzn. bawienia się kolorami .. Na zdjęciu naszyjnik, bransoletka i kolczyki, ale do zamówienia dołączyła także spinka/broszka do włosów.. 
Klientka obiecała mi wysłać zdjęcie na sobie w dniu imprezy .. Mam nadzieję , że się doczekam :D 


Kolczyki na zamówienie .. Neonowe kolory.. Bardzo lubię ten projekt.. W planach mam własny projekt na neony, które już kiedyś pokazywałam , ale nigdy w połączeniu :D


Na dziś to tyle .. Zamówienia kolejne się szyją.. Do zobaczenia.. Miłej nocy i zapraszam do mnie w kolejnym poście :) To był pracowity miesiąc.. a zapowiada się , że kolejna będą również takie :)


Tagi: #kolczyki #zamówienia #zestawy #neony #biżuteria #komplet #naszyjnik #bransoletka #kolczyki #rękodzielniapodhalańska #rękodzieło #sutasz #soutache #niezchinzpasji #niezchinzpolski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz