poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Zmiana zamówienia..

Ostatnio znajoma znajomej zamówiła u mnie kolczyki w odcieniach brązu i beżu/bieli.. Zrobiłam specjalnie dla tej osoby 3 wzory kolczyków w tych kolorach, niestety po kolejnej rozmowie z tą Panią okazało się , że kolczyki mają być w odcieniach bieli i szarości.. I konkretny wzór, dogadanie się co i jak.. Po czym gdy wysyłam zdjęcie gotowych kolczyków - nie dostaję odpowiedzi.. I co robić? Ile czekać? 

Trochę przykro mi , że chcąc zrobić coś komuś na specjalną, wyjątkową okazję niestety plany nie wypalają.. Człowiek się nastawił, że w końcu coś osiągnie, a tu znów porażka.. Ale bądźmy silni, nie poddawajmy się.. Musi wypalić jak nie to ,to co innego.. Niestety nadzieja zawsze będzie przedemną na pierwszym miejscu.. żyjemy dalej i szyjemy dalej.. 

A zdjęcie kolczyków poniżej : 
Oto efekt moich starań (+wykończenie, czyli białe koraliki na połączeniu sznurków, doszycie ogniwka na bigla oraz tył wykończony białym filcem ) .. Kolczyki sutasz w odcieniach białego i szarego z kamykami "noc Kairu" , koralikami Toho.. (W planach także dodanie kryształka od spodu - po przybyciu zamówienia)

Wszystko pięknie ładnie, mam kolejne zamówienia, które zaczynam robić i mam nadzieję jeszcze w tym tygodniu coś będzie nowego do zdobycia :) 
Pozdrawiam i zapraszam na stronę facobook'ową o tej samej nazwie - Biżuteria Reni 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz